HAE200-48S24W
HAE200-48S24W P-DUKE Technology, Inc.
hae200w_datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC DC CONVERTER 24V 216W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Box
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 115°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 9A
Supplier Device Package: Half Brick
Voltage - Input (Min): 16.5V
Voltage - Output 1: 24V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 216 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 216W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Box, Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 115°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 9A, Supplier Device Package: Half Brick, Voltage - Input (Min): 16.5V, Voltage - Output 1: 24V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 216 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.