HAK221KBAUALKR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hakhbkhck.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 220PF 1KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 1KV RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.