HAK471MBATARKR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hak-hbk-hck.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 470PF 1KV RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 470 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 1KV RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 470 pF.