HAZ 10000-SBI LEM USA Inc.
haz_4000_20000-sbi.pdf
Виробник: LEM USA Inc.
Description: TRANSDUCER
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Chassis Mount
Output: Current
Frequency: DC ~ 3kHz
Accuracy: ±1%
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Voltage - Supply: ±15V
Response Time: 10µs
Sensor Type: Hall Effect, Open Loop
Linearity: ±0.5%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 50mA
Current - Sensing: 10000A
Number of Channels: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANSDUCER, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: Chassis Mount, Output: Current, Frequency: DC ~ 3kHz, Accuracy: ±1%, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Voltage - Supply: ±15V, Response Time: 10µs, Sensor Type: Hall Effect, Open Loop, Linearity: ±0.5%, For Measuring: AC/DC, Current - Supply (Max): 50mA, Current - Sensing: 10000A, Number of Channels: 1.