HAZ 10000-SRU LEM USA Inc.
Виробник: LEM USA Inc.
Description: SENSOR CURRENT HALL
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Chassis Mount
Output: Voltage
Frequency: DC, 15Hz ~ 3kHz
Accuracy: ±1%
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Voltage - Supply: ±15V
Sensor Type: Hall Effect
Linearity: ±0.5%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 30mA
Current - Sensing: 10000A
Number of Channels: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR CURRENT HALL, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: Chassis Mount, Output: Voltage, Frequency: DC, 15Hz ~ 3kHz, Accuracy: ±1%, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Voltage - Supply: ±15V, Sensor Type: Hall Effect, Linearity: ±0.5%, For Measuring: AC/DC, Current - Supply (Max): 30mA, Current - Sensing: 10000A, Number of Channels: 1.