HAZ101KBABRAKR
HAZ101KBABRAKR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hauhazhaehax.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 100PF 1KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 1KV RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.