HAZ101MBABRAKR
HAZ101MBABRAKR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hau-haz-hae-hax.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 100PF 1KV RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 100 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 1KV RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 100 pF.
Інші пропозиції HAZ101MBABRAKR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HAZ101MBABRAKR HAZ101MBABRAKR Виробник : Vishay / Draloric hau-haz-hae-hax.pdf Ceramic Disc Capacitors HAZ 1KV 100PF +/-20% K2000 e3