HAZ821KBABRAKR
HAZ821KBABRAKR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hauhazhaehax.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 820PF 1KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 820 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 820PF 1KV RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Capacitance: 820 pF.
Інші пропозиції HAZ821KBABRAKR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HAZ821KBABRAKR HAZ821KBABRAKR Виробник : Vishay / Draloric hauhazhaehax.pdf Ceramic Disc Capacitors HAZ 1KV 820PF +/-10% K2000 e3