Продукція > Реле > HB2E-DC24V Panasonic
HB2E-DC24V
HB2E-DC24V Panasonic
en_ds_61009_0000.pdf
Код товару: 104330
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Panasonic
Тип реле: Реле слабких сигналів
Опис: Тип контактів: 2C; Uкотушки: 24В; Iкомутації: 2А
Габарити: 20x15,7x11 mm
Напруга котушки: 24 VDC
Струм макс.: 2 A
Конфігурація контактів: DPDT(2C)
Напруга перемикання: 125 VAC; 30 VDC
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Реле RS-24
+1
Реле RS-24
Код товару: 113052
Виробник : Rayex Реле
Опис: Тип контактів: DPDT; Iкомутації: 1A; Uкотушки: 24VDC
Габарити: 20,2x9,8x11,5 mm
Напруга котушки: 24 VDC
Струм макс.: 1 A
Напруга перемикання: 125 VAC; 24 VDC
у наявності: 8 шт
4 шт - склад
3 шт - РАДІОМАГ-Київ
1 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Реле JRC-19F(4078) DC24
Реле JRC-19F(4078) DC24
Виробник : QIANJI TB2kED4d6gy_uJjSZK9XXXvlFXa_3436.png Реле
Опис: Тип контактів: 2C. Uкотушки: 24В. Iкомутації: 1А.
Габарити: 21х10х12 mm
Напруга котушки: 24 VDC
Струм макс.: 1 A
у наявності: 50 шт
50 шт - склад
Реле RY-24W-K (Fujitsu)
Реле RY-24W-K (Fujitsu)
Виробник : Fujitsu ry-24w-k-datasheet.pdf Реле
Опис: Тип контактів: DPDT; Uкотушки: 24B; Iкомутації: 1А
Габарити: 20,2x9,8x12,5 mm
Напруга котушки: 24 VDC
Струм макс.: 1 A
Напруга перемикання: 120 VAC; 60 VDC
у наявності: 29 шт
6 шт - склад
10 шт - РАДІОМАГ-Київ
5 шт - РАДІОМАГ-Львів
5 шт - РАДІОМАГ-Харків
3 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Виробник : Ningbo Forward Relay jrc19f-2c-24v.pdf Реле
Тип реле: Мініатюрне
Опис: Тип контактів: 2C; Uкотушки: 24B; Iкомутації: 2A
Габарити: 21x10x12 mm
Напруга котушки: 24 VDC
Струм макс.: 2 A
Напруга перемикання: 220 VAC; 24 VDC