HBA15MFZRE
HBA15MFZRE TE Connectivity / Holsworthy
NG_CD_1625960_C-657127.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Thick Film Resistors - Through Hole HBA RE 15M 1% 100PPM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.015 OHM 1% 0.4W RADIAL, Power (Watts): 0.4W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Pulse Withstanding, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.315" L x 0.102" W (8.00mm x 2.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Radial Lead, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Resistance: 15 MOhms.
Інші пропозиції HBA15MFZRE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBA15MFZRE HBA15MFZRE Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773310&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.015 OHM 1% 0.4W RADIAL
Power (Watts): 0.4W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage, Pulse Withstanding
Packaging: Tray
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.315" L x 0.102" W (8.00mm x 2.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial Lead
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Resistance: 15 MOhms