HBG-100-36AB
HBG-100-36AB MEAN WELL USA Inc.
HBG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC 100W
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, OTP
Size / Dimension: 5.12" Dia x 2.62" H (130.0mm x 66.5mm)
Voltage - Output: 21.6 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC
Ratings: IP65
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.7A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 97 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC 100W, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, OTP, Size / Dimension: 5.12" Dia x 2.62" H (130.0mm x 66.5mm), Voltage - Output: 21.6 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, Ratings: IP65, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.7A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 97 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HBG-100-36AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-100-36AB HBG-100-36AB Виробник : MEAN WELL HBG-100-spec.pdf LED Power Supplies 97.2W 36V 2.7A CC W/CableIP65 Io adj w/pot + 3in1 dimming