HBG-240-48AB MEAN WELL USA Inc.
HBG-240-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC 240W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 240W 48V 5A CC+CV W/CableIP65 Io adj w/pot + 3in1 dimming.
Інші пропозиції HBG-240-48AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-240-48AB Виробник : MEAN WELL HBG-240-spec.pdf LED Power Supplies 240W 48V 5A CC+CV W/CableIP65 Io adj w/pot + 3in1 dimming