HBG-240P-48A
HBG-240P-48A MEAN WELL USA Inc.
HBG-240P-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 28.8-48V 5A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 240W 48V 5A CV+CC Adj W/Pot.
Інші пропозиції HBG-240P-48A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-240P-48A HBG-240P-48A Виробник : MEAN WELL HBG-240P-SPEC-1291173.pdf LED Power Supplies 240W 48V 5A CV+CC Adj W/Pot