HBG-240P-48B
HBG-240P-48B MEAN WELL USA Inc.
HBG-240P-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 28.8-48V 5A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.67" Dia x 1.38" H (144.0mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 28.8 ~ 48V
Type: Constant Current, Voltage
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 240 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 28.8-48V 5A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.67" Dia x 1.38" H (144.0mm x 35.0mm), Voltage - Output: 28.8 ~ 48V, Type: Constant Current, Voltage, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 240 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HBG-240P-48B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-240P-48B HBG-240P-48B Виробник : MEAN WELL HBG_240P_SPEC-1291173.pdf LED Power Supplies 240W 48V 5A CV+CC adj by cable