HBG-240P-60B
HBG-240P-60B MEAN WELL USA Inc.
HBG-240P-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 36-60V 4A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.67" Dia x 1.38" H (144.0mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 36 ~ 60V
Type: Constant Current, Voltage
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 93.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 240 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 36-60V 4A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 5.67" Dia x 1.38" H (144.0mm x 35.0mm), Voltage - Output: 36 ~ 60V, Type: Constant Current, Voltage, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 93.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 240 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HBG-240P-60B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-240P-60B HBG-240P-60B Виробник : MEAN WELL HBG_240P_SPEC-1291173.pdf LED Power Supplies 240W 60V 4A CV+CC adj by cable