Продукція > ZEASSET > HBG102M35065QEA
HBG102M35065QEA
HBG102M35065QEA ZEASSET
IQD9ab2KDFQWRbR0eQGOVLsaAWargmG1SD23DavioOao1Wo?e=sJfCaI
Виробник: ZEASSET
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP-IN
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Solder Lug
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.559" (14.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 112mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 3.19 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.4979 A @ 10 kHz
на замовлення 20874 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP-IN, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Solder Lug, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.559" (14.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 112mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 3.19 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.4979 A @ 10 kHz.