Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > HBPJ2-UFLHF6088SD2PD139.7
HBPJ2-UFLHF6088SD2PD139.7 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CBL ASSY PLUG 5.5"
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 5.500" (139.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Cable Type: 1.37mm OD Coaxial Cable
2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
Frequency - Max: 8 GHz
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY PLUG 5.5", Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 5.500" (139.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Cable Type: 1.37mm OD Coaxial Cable, 2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, Frequency - Max: 8 GHz, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.