HBX332SBBCRAKR
HBX332SBBCRAKR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hbu-hbz-hbe-hbx.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 3300PF 2KV RADIAL
Tolerance: -20%, +50%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 3300 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 2KV RADIAL, Tolerance: -20%, +50%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 3300 pF.