HBZ680KBBCRAKR
HBZ680KBBCRAKR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hbuhbzhbehbx.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 68PF 2KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 68PF 2KV RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 pF.
Інші пропозиції HBZ680KBBCRAKR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBZ680KBBCRAKR HBZ680KBBCRAKR Виробник : Vishay / Draloric hbuhbzhbehbx.pdf Ceramic Disc Capacitors HBZ 2KV 68PF +/-10% K2000 e3