HC2-HL-DC110V
HC2-HL-DC110V Panasonic Electric Works
HC_Series_2018.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 110V
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -50°C ~ 60°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 10 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 7 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 11 VDC
Must Operate Voltage: 88 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 110V, Packaging: Bulk, Features: Lighted Indicator, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -50°C ~ 60°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 10 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 7 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 11 VDC, Must Operate Voltage: 88 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms.