HC2-HTM-AC115V-F
HC2-HTM-AC115V-F Panasonic Electric Works
HC_Series_2018.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V
Packaging: Tray
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 115VAC
Operating Temperature: -50°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In
Approval Agency: CSA, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.4 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Gold
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 7 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 34.5 VAC
Must Operate Voltage: 92 VAC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 20 ms
Load - Max Switching: 1750VA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V, Packaging: Tray, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 115VAC, Operating Temperature: -50°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, Approval Agency: CSA, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.4 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Gold, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 7 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 34.5 VAC, Must Operate Voltage: 92 VAC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Load - Max Switching: 1750VA.