Продукція > SAMWHA > HC2A688M40050HA
HC2A688M40050HA
HC2A688M40050HA SAMWHA
hc.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 6800uF; 100VDC; Ø40x50mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 6.8mF
Operating voltage: 100V DC
Body dimensions: Ø40x50mm
Terminal pitch: 22.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...85°C
Height: 50mm
Diameter: 40mm
Number of terminals: 4
на замовлення 440 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 6800uF; 100VDC; Ø40x50mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 6.8mF, Operating voltage: 100V DC, Body dimensions: Ø40x50mm, Terminal pitch: 22.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...85°C, Height: 50mm, Diameter: 40mm, Number of terminals: 4.