HC3-HTM-AC200V-F Panasonic Electric Works
HC_Series_2018.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 200V
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 200VAC
Operating Temperature: -50°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In, 11 Pin
Approval Agency: CSA, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 6 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Form: 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current): 7 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 60 VAC
Must Operate Voltage: 160 VAC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 20 ms
Load - Max Switching: 1750VA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 200V, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 200VAC, Operating Temperature: -50°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, 11 Pin, Approval Agency: CSA, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 6 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au), Contact Form: 3PDT (3 Form C), Contact Rating (Current): 7 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 60 VAC, Must Operate Voltage: 160 VAC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Load - Max Switching: 1750VA.