Продукція > ABRACON CORPORATION > HC49US-FF3F18-27.0000
HC49US-FF3F18-27.0000
HC49US-FF3F18-27.0000 Abracon Corporation
7hc49us_series.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole
на замовлення 1 шт:
Написати відгук