HC4B075391
HC4B075391 Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 390uF 20% 75V -55degC ~ 125degC 0.281" Dia x 0.641" L
на замовлення 5 шт:
Написати відгук