HC4D100881HT
HC4D100881HT Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 880uF 20% 100V -55degC ~ 200degC 0.375" Dia x 1.062" L
Написати відгук