Продукція > PLETRONICS INC. > HC5544DEV-100.0MHz-T1000
HC5544DEV-100.0MHz-T1000
HC5544DEV-100.0MHz-T1000 Pletronics Inc.
hc55d002-100.0m-1489144.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 100MHz 3.3V 25ppm -40C +85C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук