Продукція > PLETRONICS INC. > HC5544JEV-100.0M
HC5544JEV-100.0M
HC5544JEV-100.0M Pletronics Inc.
hc55j_3_3v-1623070.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 100.0MHz 25ppm 3.3V
Написати відгук