Продукція > PLETRONICS INC. > HC5544JEV-156.25M
HC5544JEV-156.25M
HC5544JEV-156.25M Pletronics Inc.
hc55j_3_3v-1623070.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 25ppm 3.3V
Написати відгук