Продукція > HCB > HCB4532MF-681T40
HCB4532MF-681T40
Виробник:
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 680 OHM 1812 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.067" (1.70mm), Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 680 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCB 4532MF-681T40 HCB 4532MF-681T40 Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HCB%20Series.pdf Description: FERRITE BEAD 680 OHM 1812 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.067" (1.70mm)
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 680 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.067" (1.70mm)
Current Rating (Max): 4A
Number of Lines: 1