HCE472MBCDJ0KR
HCE472MBCDJ0KR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hcuhczhce.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 4700PF 3KV RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.669" Dia (17.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Capacitance: 4700 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 3KV RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.669" Dia (17.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Capacitance: 4700 pF.
Інші пропозиції HCE472MBCDJ0KR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
HCE472MBCDJ0KR HCE472MBCDJ0KR Виробник : Vishay / Draloric hcu_hcz_hce-1762162.pdf Ceramic Disc Capacitors HCE 3KV 4,7nF +/-20% K6000 e3