HCI0750-2R0
HCI0750-2R0 FERROCORE
HCI0750.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2uH; Ioper: 11A; R: 6.2mΩ; ±20%; 6.9x6.9x4.7mm
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...150°C
Kind of package: bulk
Type of inductor: wire
Inductance: 2µH
Resistance: 6.2mΩ
Body dimensions: 6.9x6.9x4.7mm; 6.9x7.1x4.7mm
Saturation current: 10A
Operating current: 11A
Tolerance: ±20%
Inductor application: DC/DC converters; solar inverters
на замовлення 554 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 2uH; Ioper: 11A; R: 6.2mΩ; ±20%; 6.9x6.9x4.7mm, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...150°C, Kind of package: bulk, Type of inductor: wire, Inductance: 2µH, Resistance: 6.2mΩ, Body dimensions: 6.9x6.9x4.7mm; 6.9x7.1x4.7mm, Saturation current: 10A, Operating current: 11A, Tolerance: ±20%, Inductor application: DC/DC converters; solar inverters.