HCI0750-R76
HCI0750-R76 FERROCORE
HCI0750.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0.76uH; Ioper: 17A; R: 2.5mΩ; ±20%; Isat: 15A
Mounting: SMD
Body dimensions: 6.9x7.1x4.7mm; 6.9x6.9x4.7mm
Operating temperature: -40...150°C
Type of inductor: wire
Inductance: 0.76µH
Resistance: 2.5mΩ
Operating current: 17A
Saturation current: 15A
Tolerance: ±20%
Kind of package: bulk
Inductor application: DC/DC converters; solar inverters
на замовлення 987 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 0.76uH; Ioper: 17A; R: 2.5mΩ; ±20%; Isat: 15A, Mounting: SMD, Body dimensions: 6.9x7.1x4.7mm; 6.9x6.9x4.7mm, Operating temperature: -40...150°C, Type of inductor: wire, Inductance: 0.76µH, Resistance: 2.5mΩ, Operating current: 17A, Saturation current: 15A, Tolerance: ±20%, Kind of package: bulk, Inductor application: DC/DC converters; solar inverters.