HCI1040-1R5
HCI1040-1R5 FERROCORE
HCI1040.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 13A; R: 5.2mΩ; ±20%; 10.2x10.2x4mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 1.5µH
Operating current: 13A
Resistance: 5.2mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 10.2x10.2x4mm; 10.2x10.4x4mm
Operating temperature: -40...150°C
Saturation current: 17A
Kind of package: bulk
Inductor application: DC/DC converters; solar inverters
на замовлення 703 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 13A; R: 5.2mΩ; ±20%; 10.2x10.2x4mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 1.5µH, Operating current: 13A, Resistance: 5.2mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 10.2x10.2x4mm; 10.2x10.4x4mm, Operating temperature: -40...150°C, Saturation current: 17A, Kind of package: bulk, Inductor application: DC/DC converters; solar inverters.