HCI1050-1R8
HCI1050-1R8 FERROCORE
HCI1050.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1.8uH; Ioper: 15A; R: 3.5mΩ; ±20%; Isat: 18A; bulk
Mounting: SMD
Body dimensions: 10.2x10.5x4.7mm; 10.2x10.2x4.7mm
Operating temperature: -40...150°C
Type of inductor: wire
Inductance: 1.8µH
Resistance: 3.5mΩ
Operating current: 15A
Saturation current: 18A
Tolerance: ±20%
Kind of package: bulk
Inductor application: DC/DC converters; solar inverters
на замовлення 576 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1.8uH; Ioper: 15A; R: 3.5mΩ; ±20%; Isat: 18A; bulk, Mounting: SMD, Body dimensions: 10.2x10.5x4.7mm; 10.2x10.2x4.7mm, Operating temperature: -40...150°C, Type of inductor: wire, Inductance: 1.8µH, Resistance: 3.5mΩ, Operating current: 15A, Saturation current: 18A, Tolerance: ±20%, Kind of package: bulk, Inductor application: DC/DC converters; solar inverters.