HCI1050-3R2
HCI1050-3R2 FERROCORE
HCI1050.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 3.2uH; Ioper: 11.2A; R: 5.9mΩ; ±20%; Isat: 15A
Mounting: SMD
Body dimensions: 10.2x10.5x4.7mm; 10.2x10.2x4.7mm
Operating temperature: -40...150°C
Type of inductor: wire
Inductance: 3.2µH
Resistance: 5.9mΩ
Operating current: 11.2A
Saturation current: 15A
Tolerance: ±20%
Kind of package: bulk
Inductor application: DC/DC converters; solar inverters
на замовлення 30 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 3.2uH; Ioper: 11.2A; R: 5.9mΩ; ±20%; Isat: 15A, Mounting: SMD, Body dimensions: 10.2x10.5x4.7mm; 10.2x10.2x4.7mm, Operating temperature: -40...150°C, Type of inductor: wire, Inductance: 3.2µH, Resistance: 5.9mΩ, Operating current: 11.2A, Saturation current: 15A, Tolerance: ±20%, Kind of package: bulk, Inductor application: DC/DC converters; solar inverters.