HCI1335-1R8
HCI1335-1R8 FERROCORE
HCI1335.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1.8uH; Ioper: 11.5A; R: 5.6mΩ; ±20%; Isat: 22A
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 1.8µH
Operating current: 11.5A
Resistance: 5.6mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12.8x12.8x3.3mm; 12.8x12.9x3.3mm
Saturation current: 22A
Kind of package: bulk
Inductor application: DC/DC converters; solar inverters
Operating temperature: -40...150°C
на замовлення 315 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1.8uH; Ioper: 11.5A; R: 5.6mΩ; ±20%; Isat: 22A, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 1.8µH, Operating current: 11.5A, Resistance: 5.6mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12.8x12.8x3.3mm; 12.8x12.9x3.3mm, Saturation current: 22A, Kind of package: bulk, Inductor application: DC/DC converters; solar inverters, Operating temperature: -40...150°C.