HCI1350-R19
HCI1350-R19 FERROCORE
HCI1350.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0.19uH; Ioper: 34A; R: 0.5mΩ; ±30%; Isat: 60A
Mounting: SMD
Resistance: 0.5mΩ
Tolerance: ±30%
Operating temperature: -40...150°C
Type of inductor: wire
Inductance: 0.19µH
Body dimensions: 12.8x12.8x4.7mm; 12.8x13x4.7mm
Operating current: 34A
Saturation current: 60A
Kind of package: bulk
Inductor application: DC/DC converters; solar inverters
на замовлення 359 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 0.19uH; Ioper: 34A; R: 0.5mΩ; ±30%; Isat: 60A, Mounting: SMD, Resistance: 0.5mΩ, Tolerance: ±30%, Operating temperature: -40...150°C, Type of inductor: wire, Inductance: 0.19µH, Body dimensions: 12.8x12.8x4.7mm; 12.8x13x4.7mm, Operating current: 34A, Saturation current: 60A, Kind of package: bulk, Inductor application: DC/DC converters; solar inverters.