HCI1365-1R3
HCI1365-1R3 FERROCORE
HCI1365.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1.3uH; Ioper: 23A; R: 1.7mΩ; ±20%; Isat: 25A; bulk
Body dimensions: 12.8x13.2x6.2mm; 12.8x12.8x6.2mm
Type of inductor: wire
Operating temperature: -40...150°C
Inductance: 1.3µH
Resistance: 1.7mΩ
Tolerance: ±20%
Operating current: 23A
Saturation current: 25A
Kind of package: bulk
на замовлення 219 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1.3uH; Ioper: 23A; R: 1.7mΩ; ±20%; Isat: 25A; bulk, Body dimensions: 12.8x13.2x6.2mm; 12.8x12.8x6.2mm, Inductor application: DC/DC converters; solar inverters, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Operating temperature: -40...150°C, Inductance: 1.3µH, Resistance: 1.7mΩ, Tolerance: ±20%, Operating current: 23A, Saturation current: 25A, Kind of package: bulk.