HCI1890-1R9
HCI1890-1R9 FERROCORE
HCI1890.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1.9uH; Ioper: 30A; R: 1.2mΩ; ±20%; 18.2x18.2x9mm
Mounting: SMD
Body dimensions: 18.2x18.3x9mm; 18.2x18.2x9mm
Operating temperature: -40...150°C
Type of inductor: wire
Inductance: 1.9µH
Inductor application: DC/DC converters; solar inverters
Resistance: 1.2mΩ
Kind of package: bulk
Operating current: 30A
Tolerance: ±20%
Saturation current: 52A
на замовлення 95 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1.9uH; Ioper: 30A; R: 1.2mΩ; ±20%; 18.2x18.2x9mm, Mounting: SMD, Body dimensions: 18.2x18.3x9mm; 18.2x18.2x9mm, Operating temperature: -40...150°C, Type of inductor: wire, Inductance: 1.9µH, Inductor application: DC/DC converters; solar inverters, Resistance: 1.2mΩ, Kind of package: bulk, Operating current: 30A, Tolerance: ±20%, Saturation current: 52A.