HCI1890-2R6
HCI1890-2R6 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2.6uH; Ioper: 25.5A; R: 1.65mΩ; ±20%; Isat: 50A
Mounting: SMD
Body dimensions: 18.2x18.3x9mm; 18.2x18.2x9mm
Operating temperature: -40...150°C
Type of inductor: wire
Inductance: 2.6µH
Inductor application: DC/DC converters; solar inverters
Resistance: 1.65mΩ
Kind of package: bulk
Operating current: 25.5A
Tolerance: ±20%
Saturation current: 50A
на замовлення 19 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 2.6uH; Ioper: 25.5A; R: 1.65mΩ; ±20%; Isat: 50A, Mounting: SMD, Body dimensions: 18.2x18.3x9mm; 18.2x18.2x9mm, Operating temperature: -40...150°C, Type of inductor: wire, Inductance: 2.6µH, Inductor application: DC/DC converters; solar inverters, Resistance: 1.65mΩ, Kind of package: bulk, Operating current: 25.5A, Tolerance: ±20%, Saturation current: 50A.