HCI1890-5R6
HCI1890-5R6 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 5.6uH; Ioper: 18A; R: 3.9mΩ; ±20%; 18.2x18.2x9mm
Mounting: SMD
Body dimensions: 18.2x18.3x9mm; 18.2x18.2x9mm
Operating temperature: -40...150°C
Type of inductor: wire
Inductance: 5.6µH
Inductor application: DC/DC converters; solar inverters
Resistance: 3.9mΩ
Kind of package: bulk
Operating current: 18A
Tolerance: ±20%
Saturation current: 33A
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 5.6uH; Ioper: 18A; R: 3.9mΩ; ±20%; 18.2x18.2x9mm, Mounting: SMD, Body dimensions: 18.2x18.3x9mm; 18.2x18.2x9mm, Operating temperature: -40...150°C, Type of inductor: wire, Inductance: 5.6µH, Inductor application: DC/DC converters; solar inverters, Resistance: 3.9mΩ, Kind of package: bulk, Operating current: 18A, Tolerance: ±20%, Saturation current: 33A.