HCI2717-6R8
HCI2717-6R8 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 6.8uH; R: 2.45mΩ; ±10%; 27.9x19.8x17.78mm; bulk
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 6.8µH
Resistance: 2.45mΩ
Tolerance: ±10%
Body dimensions: 27.9x19.8x17.78mm; 27.9x27.94x17.78mm
Operating temperature: -40...125°C
Saturation current: 45.9A
Kind of package: bulk
Inductor application: DC/DC converters; solar inverters
на замовлення 115 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 6.8uH; R: 2.45mΩ; ±10%; 27.9x19.8x17.78mm; bulk, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 6.8µH, Resistance: 2.45mΩ, Tolerance: ±10%, Body dimensions: 27.9x19.8x17.78mm; 27.9x27.94x17.78mm, Operating temperature: -40...125°C, Saturation current: 45.9A, Kind of package: bulk, Inductor application: DC/DC converters; solar inverters.