HCK821KBCDF0KR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hak-hbk-hck.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 820PF 3KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 820 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 820PF 3KV RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 820 pF.