HCU470KBCDRUKR
HCU470KBCDRUKR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hauhazhaehax.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 47PF 3KV N750 RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: N750
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 47PF 3KV N750 RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: N750, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 pF.