Продукція > METCAL > HCV-9CH0025S-PK
HCV-9CH0025S-PK Metcal
Metcal_Catalogue_2020_V2a.pdf
Виробник: Metcal
Description: CART, CHSL, CHISEL, 2.5MM, 10PK
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: CV-5200, CV-H6-HTD, CV-H7-HTD, MX-5000, MX-5200, MX-H6-HTD
Length: 0.315" (8.00mm)
Temperature Range: 950°F (510°C)
Width: 0.098" (2.50mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Soldering
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CART, CHSL, CHISEL, 2.5MM, 10PK, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: CV-5200, CV-H6-HTD, CV-H7-HTD, MX-5000, MX-5200, MX-H6-HTD, Length: 0.315" (8.00mm), Temperature Range: 950°F (510°C), Width: 0.098" (2.50mm), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering.