Продукція > METCAL > HCV-9CN0020S
HCV-9CN0020S
HCV-9CN0020S METCAL
2612286.pdf
Виробник: METCAL
Description: METCAL - HCV-9CN0020S - Lötspitze, konisch, Temperatur 496°C, 2mm x 8.3mm, Produktreihe HCV
Breite der Spitze/Düse: 2
Spitze/Düse: Konisch
Zur Verwendung mit: Handstücke MX-H6-HTD & CV-H6-HTD von Metcal
Produktpalette: HCV
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METCAL - HCV-9CN0020S - Lötspitze, konisch, Temperatur 496°C, 2mm x 8.3mm, Produktreihe HCV, Breite der Spitze/Düse: 2, Spitze/Düse: Konisch, Zur Verwendung mit: Handstücke MX-H6-HTD & CV-H6-HTD von Metcal, Produktpalette: HCV, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Інші пропозиції HCV-9CN0020S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCV-9CN0020S HCV-9CN0020S Виробник : Metcal Soldering Irons HCV CARTRIDGE, CONICAL, 2.0MM