Продукція > METCAL > HCV-9VG0053S
HCV-9VG0053S
HCV-9VG0053S METCAL
2674557.pdf
Виробник: METCAL
Description: METCAL - HCV-9VG0053S - Lötspitze, meißelförmig, V-Kerbe, Temperatur 496°C, 5.3mm x 8.3mm, Produktreihe HCV
tariffCode: 85159080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Breite der Spitze/Düse: 5.3mm
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spitze/Düse: 40°, meißelförmig
Zur Verwendung mit: Handstücke MX-H6-HTD & CV-H6-HTD von Metcal
usEccn: EAR99
Produktpalette: HCV
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: METCAL - HCV-9VG0053S - Lötspitze, meißelförmig, V-Kerbe, Temperatur 496°C, 5.3mm x 8.3mm, Produktreihe HCV, tariffCode: 85159080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Breite der Spitze/Düse: 5.3mm, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spitze/Düse: 40°, meißelförmig, Zur Verwendung mit: Handstücke MX-H6-HTD & CV-H6-HTD von Metcal, usEccn: EAR99, Produktpalette: HCV, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Інші пропозиції HCV-9VG0053S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCV-9VG0053S HCV-9VG0053S Виробник : Metcal Soldering Irons HCV CARTRIDGE, V-GROOVE CHISEL, 5.3MM