HCZ332MBCDJ0KR
HCZ332MBCDJ0KR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hcu-hcz-hce.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 3300PF 3KV RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.827" Dia (21.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.945" (24.00mm)
Capacitance: 3300 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 3KV RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.827" Dia (21.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.945" (24.00mm), Capacitance: 3300 pF.
Інші пропозиції HCZ332MBCDJ0KR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCZ332MBCDJ0KR HCZ332MBCDJ0KR Виробник : Vishay / Draloric hcu-hcz-hce.pdf Ceramic Disc Capacitors HCZ 3KV 3,2nF +/-20% K2000 e3