HCZ471KBCDF0KR
HCZ471KBCDF0KR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hcu-hcz-hce.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 470PF 3KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 470 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 3KV RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 470 pF.
Інші пропозиції HCZ471KBCDF0KR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCZ471KBCDF0KR HCZ471KBCDF0KR Виробник : Vishay / Draloric hcu-hcz-hce.pdf Ceramic Disc Capacitors HCZ 3KV 470PF +/-10% K2000 e3